Sirui L-20S Tilt Head

Sirui L-20S Tilt Head

Výška
10,3 cm
Hmotnost
0,44 kg
Nosnost
25 kg
Přední náklon
-90° / +90°
Panoramatické otáčení
360°
Materiál
Hliník
Rychloupínací destička
TY-70-2
Způsob upevnění na stativ
3/8" závit
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
2 890,- Kč

Monopody nabízejí velkou flexibilitu, ale abyste ze svého monopodu dostali maximum, potřebujete hlavu, která zajistí plynulé naklápění, vysokou nosnost a pevný uzamykací mechanismus.

Se schopností udržet až 25 kg lze naklápěcí hlavu monopodu SIRUI řady L používat s velkými, světelnými teleobjektivy a objektivy se zoomem pro sport a rychle se pohybující akční situace.

Naklápěcí hlava pro monopod řady SIRUI L jsou velmi odolné, stabilní a kompaktní hlavy, se kterými je fotografování s jakýmkoliv monopodem snadné a pohodlné. Velký knoflík zámku náklonu a kalibrovaná stupnice náklonu umožňují rychlou a opakovatelnou manipulaci a nastavení.
Patentovaná platforma s dvojitým bezpečnostním zámkem navržená SIRUI a rychloupínací destička kompatibilní s Arca (součástí dodávky) zabraňují náhodnému sklouznutí fotoaparátu z hlavy monopodu, když je rychloupínací svorka mírně uvolněna.
Pro větší vybavení - super teleobjektivy, těla profesionálních fotoaparátů - potřebujete odolný SIRUI L-20S. Jeho větší konstrukce snadno zvládne i ty největší objektivy. Při použití L-držáků, rychloupínacích destiček specifických pro fotoaparát nebo pro kreativní ovládání vám SIRUI L-20S umožní otočit rychloupínací platformu o 90°. Odšroubujte QR platformu, zvedněte a otočte platformu o 90° a šroub znovu utáhněte. Rychlé, snadné a pohodlné!
SIRUI L-20S má posuvnou základnu, takže můžete plynule a snadno sledovat akci – ať už používáte stativ nebo monopod.

  • Kalibrovaný náklon hlavy 180°.
  • Velký, snadno uchopitelný uzamykací knoflík.
  • Rychloupínací platformu kompatibilní s Arca lze otočit o 90°.
  • Hladká 360° otočná základna.
  • Rychloupínací destička SIRUI TY-70-2
  • Výška 103 mm