ÚVOD>Stativy>Hlavy stativů>Kulové hlavy>Sirui MT-20 Kulová hlava
Sirui MT-20 Kulová hlava

Sirui MT-20 Kulová hlava

Výška
10 cm
Hmotnost
0,48 kg
Nosnost
25 kg
Panoramatické otáčení
360°
Materiál
Hliník
Rychloupínací destička
TY-50E (v ceně)
Způsob upevnění na stativ
3/8" závit
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
3 200,- Kč

Hlava je vyrobena z tvrdé hliníkové slitiny, je pevná a odolná a má rychloupínací destičku, která je kompatibilní se systémem Arca-Swiss. Umožňuje použití mnoha různých rychloupínacích destiček.
Inteligentní bezpečnostní pojistka Siru také zabraňuje sklouznutí destičky (a kamery) z upínacího držáku v případě, že omylem nedotáhnete šroub dostatečně.

Má čtyři osy nastavení, aby se dokázal vyrovnat s každým úhlem snímání, včetně panoramatické desky na horní straně, pro funkci 360° hladkého panorámování, což usnadňuje umístění fotoaparátu do vodorovné polohy.

Má samostatné a snadno použitelné kovové ovládací knoflíky s drážkovaným, matně černým povrchem a integrovaným ovládáním tření v knoflíku s kulovou aretací (náklonem).

Panoramatická platforma a posuvná základna mají vertikální zářez začleněný do kulové hlavy, což usnadňuje pořizování úžasných panoramatických fotografií.

Hlava se nakloní o 90° pro orientaci na výšku a základnu lze otočit o 360° s velmi plynulým pohybem, což je důležité, když chcete pořizovat panoramatické snímky. Kulová hlava má také jednu vestavěnou bublinkovou vodováhu, která usnadňuje nastavení kamery do perfektní polohy.