ÚVOD>Stativy>Stativy>Sirui ST-124 + VA-5 Carbon Fiber s Video hlavou
Sirui ST-124 + VA-5 Carbon Fiber s Video hlavou

Sirui ST-124 + VA-5 Carbon Fiber s Video hlavou

Typ stativu
Videostativ
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
60 cm
Minimální pracovní výška
49,5 cm
Pracovní výška
141 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
170 cm
Hmotnost
1,8 kg
Maximální zatížení
3 kg
Rychloupínací destička
TY-70A
Materiál stativu
Karbon
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 950,- Kč

Stativ:

Voděodolný stativ Sirui ST-124 z uhlíkových vláken je nejnovějším stativem z řady voděodolných stativů společnosti Sirui. Je odolný proti vodě, špíně a prachu, má inovativní uzamykací mechanismus pro pohodlné ovládání a vodováhu pro přesné vyrovnání.

Navzdory své maximální výšce 158 cm má ve složeném stavu pouhých 48 cm, takže je snadné jej připevnit na batoh a bez problémů s ním zvládnout víkendový výlet.

Stativ váží pouhých 1200 g (bez hlavy) a unese celkovou zátěž o hmotnosti až 12 kg! Nohy jsou vyrobeny z 8 vrstev uhlíkových vláken, která snižují hmotnost a vibrace, a zvyšují stabilitu. Středový sloupek svým trojúhelníkovým tvarem vylepšuje pevnost a umožňuje také extrémně nízký profil stativu ve složeném stavu.

Jednu nohu stativu lze používat jako monopod. Nohy lze nastavit do tří poloh, které umožňují různé úhly a vysunutí. Minimální výška 38 cm je ideální pro makro fotografie a fotografie z nízkého úhlu. Gumové nožičky a kovové hroty se postarají o stabilitu stativu na jakémkoli povrchu.

Hlava:

SIRUI VA-5 Professional Fluid Video Head má fluidní systém navržený tak, aby produkoval hladké otáčení a náklony. Vnitřní vyvažovací mechanismus s pružinou poskytuje dodatečnou podporu, hladší pohyby naklánění a ochranu vašeho vybavení.

Nastavení polohy kamery vpřed/vzad pro vyvážení je rychlé a snadné. A systém dvojitého bezpečnostního zámku zabraňuje vypadnutí kamery při uvolnění primárního zajišťovacího mechanismu.

Aby bylo horizontální vyrovnání hlavy mimořádně snadné, jsou k dispozici 2 vodováhy – jedna na základně hlavy pro vyrovnání stativu a jedna na horní straně video hlavy pro vyrovnání kamery.

Rozměry: 300 x 120 x 830 mm
Hmotnost: 0,6 kg
Maximální nosnost: 3 kg