ÚVOD>Stativy>Stativy>Sirui ST-125 + ST-10X Carbon Fiber s hlavou
Sirui ST-125 + ST-10X Carbon Fiber s hlavou

Sirui ST-125 + ST-10X Carbon Fiber s hlavou

Typ stativu
Fotostativ
Počet sekcí nohou
5
Barva
černá
Výška složeného stativu
50,5 cm
Minimální pracovní výška
37,6 cm
Pracovní výška
137 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
158,5 cm
Hmotnost
1,57 kg
Maximální zatížení
12 kg
Rychloupínací destička
TY-ST-10
Materiál stativu
Karbon
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 790,- Kč

Voděodolný stativ Sirui ST-125 z uhlíkových vláken je nejnovějším stativem z řady voděodolných stativů společnosti Sirui. Je odolný proti vodě, špíně a prachu, má inovativní uzamykací mechanismus pro pohodlné ovládání a vodováhu pro přesné vyrovnání.

Navzdory své maximální výšce 157 cm má ve složeném stavu pouhých 48 cm, takže je snadné jej připevnit na batoh a bez problémů s ním zvládnout víkendový výlet.

Stativ váží pouhých 1200 g (bez hlavy) a unese celkovou zátěž o hmotnosti až 12 kg! Nohy jsou vyrobeny z 8 vrstev uhlíkových vláken, která snižují hmotnost a vibrace, a zvyšují stabilitu. Středový sloupek svým trojúhelníkovým tvarem vylepšuje pevnost a umožňuje také extrémně nízký profil stativu ve složeném stavu.

Jednu nohu stativu lze používat jako monopod. Nohy lze nastavit do tří poloh, které umožňují různé úhly a vysunutí. Minimální výška 38 cm je ideální pro makro fotografie a fotografie z nízkého úhlu. Gumové nožičky a kovové hroty se postarají o stabilitu stativu na jakémkoli povrchu.

Výkonná kulová hlava s nízkým profilem a velkou nosností

Spolu s novým stativem uvádí společnost Sirui na trh i novou kulovou hlavu, model ST-10. Kulová hlava Sirui ST-10 je navržena a vyrobena podle nejvyšších standardů. Má ultra nízký profil, a přesto je schopna unést zátěž o hmotnosti až 30 kg.

Základnou a svorkou s panoramatickou funkcí lze plynule otáčet v rozsahu 360°, díky čemuž jsou panoramatické snímky otázkou okamžiku. Pomocí vodováhy lze hlavu perfektně vyrovnat. Upínací systém je kompatibilní se systémem Arca-Swiss, což umožňuje použít různé rychloupínací destičky. Nechtěnému vyklouznutí rychloupínací destičky brání bezpečnostní pojistka. Přesné ovládání pomocí knoflíků umožňuje velmi plynulé a efektivní uzamykání a odemykání jednotlivých komponentů. K tužšímu nebo volnějšímu chodu hlavy lze použít knoflík pro ovládání tření.

Kombinací kulové hlavy ST-10 a stativu ST-125, získáte stativ, který váží pouhých 1570 g a který vám umožní pořizovat snímky pomocí jakéhokoli vybavení – od lehkých a malých základních objektivů až po těžší a větší teleobjektivy.

Hlavní vlastnosti:

  • Vyroben z 8 vrstev uhlíkových vláken
  • Perfektní pro makro fotografie a fotografie z nízkého úhlu
  • Minimální výška: 38 cm
  • Maximální výška: 158 cm (pouze stativ)
  • Nosnost stativu: 12 kg
  • Nosnost kulové hlavy ST-10: 30 kg