ÚVOD>Stativy>Stativy>Sirui W-2004 + G-20KX Waterproof Aluminium s hlavou
Sirui W-2004 + G-20KX Waterproof Aluminium s hlavou

Sirui W-2004 + G-20KX Waterproof Aluminium s hlavou

Typ stativu
Fotostativ
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
52 cm
Minimální pracovní výška
25,3 cm
Pracovní výška
157 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
190 cm
Hmotnost
2,5 kg
Maximální zatížení
18 kg
Rychloupínací destička
TY-50X
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
5 650,- Kč

Stativ:

Extrémně odolné stativy Sirui W-série jsou vybaveny vodotěsným těsněním, které zabraňuje vnikání vody, prachu nebo jiných částic do noh stativu. Kompaktní rozměry z něj udělají nejlepšího přítele na cesty do náročných podmínek.

Řada stativů Sirui Explorer byla navržena speciálně pro fotografování v extrémních podmínkách, ve vodě, nečistotě nebo písku. Je vybaven unikátním těsněním, které zabraňuje vnikání vody, prachu nebo jiných částic do uzamykacího mechanismu noh stativu a tím zabraňuje poškození.

Čtyřdílné nohy jsou individuálně nastavitelné a zajišťují se pomocí twist zámků. Twist zámky se jednoduše povolí a utáhnou a dobře se ovládají i v rukavicích. Jistě oceníte možnost uvolnit nebo utáhnout všechny najednou.

Každá noha stativu má vlastní zámek pro nastavení úhlu. To využijete především v nerovném terénu. Stativ má také vodováhu pro určení rovné horizontální polohy. Po vybrání středového sloupku můžete hlavu namontovat přímo na stativ.

Jedna noha stativu je odnímatelná a může být připojena ke středovému sloupku pro vytvoření monopodu s maximální výškou až 177cm a minimální výškou 48cm.

Stativ má dvou sekční středový sloupek zakončen hákem pro přidání závaží a zvýšení stability. Středový sloupek se dá otočit také o vzhůru nohama o 180°, pro fotografování drobných předmětů.

Na kluzkém povrchu poskytnou potřebný grip protiskluzové gumové nástavce. Do terénu jsou k dispozici v balení výměnné hroty.

Hlavní vlastnosti:

  • Vodotěesná konstrukce nohou chrání váš stativ před poškozením
  • Ergonomické zámky úhlů nohou pro rychlé nastavení - dokonce i v mokru nebo s rukavicemi
  • Možnost přeměny jedné nohy na vodotěsný monopod - lze připojit středový sloupek pro zvýšení výšky
  • Možnost sklopení nohou o 180° pro extra kompaktnost
  • Vodováha pro rychlé horizontální vyrovnání
  • Pro rychlost a pohodlí je každá noha vybavena automatickým mechanismem zámku úhlu
  • Možnost rozdělení středového sloupku (nastavitelná výška)
  • 3 polohy úhlu nohou pro nerovný terén
  • Protiskluzové gumové patky nohou lze vyměnit za hroty z nerezové oceli (součástí balení)
  • Háček pod středním sloupkem můžete využít k zavěšení dodatečného závaží (např. batohu)

Hlava:

Kulová hlava Sirui G-20KX má velmi hladký a přesný mechanismus a je ideální pro každodenní použití. Základna se může otáčet o 360°, čímž získáte perfektní panoramatické záběry. Bezpečnostní zámek zabraňuje náhodnému sklouznutí rychloupínací destičky. Upínací mechanismus je kompatibilní se systémem Arca-swiss a umožňuje použití různých destiček. Frikci (nastavení mobility hlavy) lze průběžně přizpůsobovat.

Samostatné ovládací knoflíky pro nastavení panoramatického otáčení, uzamykání a ovládání frikce poskytují maximální kontrolu a flexibilitu.

Kulová hlava Sirui G-20KX je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny 7075-T6 a 6067-T6 pro dlouhou životnost a maximální pevnost. Každá součástka kulových hlav Sirui je vyráběna technologií CAM (Computer Aided Manufacturing) - špičková a precizní technika výroby.

Tato kulová hlava je navržena a vyrobena podle nejvyšších standardů. Tolerance mezi koulí a ložiskem u této hlavy je max. 0,01 mm. Tato nekompromisní přesnost zaručuje vynikající výkon a hladký provoz pro jakýkoli typ digitálních full-frame zrcadlovek a středoformátových fotoaparátů.

Systém zamykání využívá dvojité zámky navržené společností Sirui, které zajišťují vynikající výkon a spolehlivost zamykání. Většina ostatních kulových hlav používá pouze jednotný systém, který je méně účinný.

Jedinečný uzamykací mechanismus Sirui zajišťuje bezkonkurenční maximální zatížení hlavy až 20kg.

2 vodováhy, které jsou umístěné na okraji základny pro rychloupínací destičku, umožňují rychlé horizontální a vertikální vyrovnání.