ÚVOD>Stativy>Stativy>Velbon EX-530
Velbon EX-530

Velbon EX-530

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Velbon EX
Počet sekcí nohou
3
Barva
černá
Výška složeného stativu
57 cm
Minimální pracovní výška
53,5 cm
Pracovní výška
124,2 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
156 cm
Hmotnost
1,45 kg
Maximální zatížení
2,0 kg
Rychloupínací destička
QB-46
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem
1 330,- Kč
Nová generace kvalitních a cenově dostupných stativů. Produktová řada EX je přímým nástupcem legendární řady CX. Stativy EX charakterizuje zcela nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové s lehčí materiály, inovované, konstrukčně bezpečnější svorky a zcela nová jednopáková hlava s rychloupínacím mechanismem a možností samostatné aretace ve všech třech osách (pomocí jedné páky a dvou šroubů). Stativy EX se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů, praktickým a rychlým ovládáním výšky a polohování a aretace hlavy odděleně ve třech osách. Stativy řady EX jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku v kombinaci s plastovými komponenty. Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu.

Specifikace

Stativy EX-5xx jsou určeny pro práci s DSLR zrcadlovkami, CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 apod.) a utrazoom digitálními fotoaparáty.

● hliníkové nohy ● tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu ● robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita ● 3-sekční nohy, 2 svorky ● aretace jednotlivých sekcí nohou pomocí nových, bezpečnějších svorek ● plynulý a přesný posuv středové tyče (nastavení pracovní výšky) pomocí kličky a ozubeného převodu ● nová, kvalitní a vysoce stabilní jednopáková hlava s možností aretace všech tří os samostatně (pomocí jedné páky a dvou šroubů) ● rychloupínací mechanismus (nová destička QB-46 s ¼ palcovým šroubem) ● vodováha na těle stativu ● radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí pro zvýšení stability ● zakončení nohou pomoc gumových protiskluzových pat tlumících nežádoucí vibrace ● elegantní matně černá barva.

 

Stativ EX-530 je dodáván včetně pouzdra s ramenním popruhem.

 

Specifikace:

  • barva černá
  • výška složeného stativu 57 cm
  • min. pracovní výška 53,5 cm
  • pracovní výška 124,2 cm
  • max. výška s vytaženým středovým sloupem 156 cm
  • hmotnost 1,45 kg
  • max. zatížení 2,0 kg