Velbon EX-888

Velbon EX-888

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Velbon EX
Počet sekcí nohou
4
Barva
černá
Výška složeného stativu
48,5 cm
Minimální pracovní výška
46,8 cm
Pracovní výška
126,7 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
153 cm
Hmotnost
1,29 kg
Maximální zatížení
1,5 kg
Rychloupínací destička
QB-46
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem
1 390,- Kč
Nová generace kvalitních a cenově dostupných stativů. Produktová řada EX je přímým nástupcem legendární řady CX. Stativy EX charakterizuje zcela nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové s lehčí materiály, inovované, konstrukčně bezpečnější svorky a zcela nová jednopáková hlava s rychloupínacím mechanismem a možností samostatné aretace ve všech třech osách (pomocí jedné páky a dvou šroubů). Stativy EX se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů, praktickým a rychlým ovládáním výšky a polohování a aretace hlavy odděleně ve třech osách. Stativy řady EX jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku v kombinaci s plastovými komponenty. Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu.

 

Specifikace

Stativ EX-888 svojí konstrukcí představuje kombinaci řady EX-5xx (nohy) a EX-4xx (hlava) a je určen pro práci s DSLR zrcadlovkami, CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 apod.) a utrazoom digitálními fotoaparáty.

 

● hliníkové nohy ● tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu ● robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita ● 4-sekční nohy, 3 svorky ● aretace jednotlivých sekcí nohou pomocí nových, bezpečnějších svorek ● plynulý a přesný posuv středové tyče (nastavení pracovní výšky) pomocí kličky a ozubeného převodu ● nová, kvalitní a vysoce stabilní jednopáková hlava s možností aretace všech tří os samostatně (pomocí jedné páky a dvou šroubů) ● rychloupínací mechanismus (nová destička QB-46 s ¼ palcovým šroubem) ● vodováha na těle stativu ● radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí pro zvýšení stability ● zakončení nohou pomoc gumových protiskluzových pat tlumících nežádoucí vibrace ● elegantní matně černá barva.

 

Stativ EX-888 je dodáván včetně pouzdra s ramenním popruhem.

 

Specifikace:

  • barva černá
  • výška složeného stativu 48,5 cm
  • min. pracovní výška 46,8 cm
  • pracovní výška 126,7 cm
  • max. výška s vytaženým středovým sloupem 153 cm
  • hmotnost 1,29 kg
  • max. zatížení 1,5 kg