ÚVOD>Stativy>Stativy>Velbon EX-Macro
Velbon EX-Macro

Velbon EX-Macro

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Velbon EX
Počet sekcí nohou
3
Barva
černá
Výška složeného stativu
27,7 cm
Minimální pracovní výška
20,3 cm
Pracovní výška
50,6 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
56,3 cm
Hmotnost
0,58 kg
Maximální zatížení
1,5 kg
Rychloupínací destička
QB-32 (v ceně)
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
720,- Kč
 Stativ EX-Macro patří do kategorie „stolních“ mini stativů, je však konstrukčně pevný a je vybaven hlavou, která je standardně dodávána se stativy vyšších kategorií. Maximální výška 56,3 cm a minimální výška 20,3 cm nabízí širokou škálu využití včetně tvorby makrofotografie. Stativ je určen pro práci v interiérech i exteriérech. Nová prduktová řada EX je přímým nástupcem legendární řady CX. Stativ EX-Macro je nástupcem velmi oblíbeného stativu CX-460 Mini. Stativy EX charakterizuje nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové a lehčí materiály (odlehčený hliník v kombinaci s kvalitními plastovými komponenty) a inovované, konstrukčně bezpečnější svorky. EX-Macro se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a praktickým a rychlým ovládáním výšky a pracovní polohy. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu.Stativ je dodáván včetně transportního pouzdra. Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii. Stativ EX-Macro je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom, CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg.

● hliníkové nohy ● tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu ● dokonalá pevnost a stabilita ● třísekční nohy, nové bezpečnější aretační svorky ● nová stabilní jednopáková tříosá hlava ● rychloupínací mechanismus (nová destička QB-32 s ¼ palcovým šroubem) ● radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí pro zvýšení stability ● zakončení nohou: protiskluzové paty z tvrzené gumy tlumící nežádoucí vibrace ● matně černá barva ● brašna součástí balení ● nejvyšší kvalita materiálů, technického a mechanického provedení v dané cenové kategorii na trhu ● vynikající poměr cena/výkon ●

Stativ EX-Macro je určeny pro práci s kompaktními, ultrazoom, CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg. 

Specifikace:

  • barva černá
  • výška složeného stativu 27,7 cm
  • min. pracovní výška 20,3 cm
  • pracovní výška 50,6 cm
  • max. výška s vytaženým středovým sloupem 56,3 cm
  • hmotnost 0,58 kg
  • max. zatížení 1,5 kg
  • rychloupínací destička: QB-32 (v ceně)