ÚVOD>Stativy>Stativy>Velbon EX-Mini
Velbon EX-Mini

Velbon EX-Mini

Typ stativu
Fotostativ
Modelová řada
Velbon EX
Počet sekcí nohou
2
Barva
černá
Výška složeného stativu
25,5 cm
Minimální pracovní výška
19,0 cm
Pracovní výška
36,0 cm
Max. výška s vytaženým středovým sloupkem
41,7 cm
Hmotnost
0,47 kg
Maximální zatížení
1,5 kg
Rychloupínací destička
nemá
Materiál stativu
Hliník
Pouzdro v ceně
Ano
Produkt
Stativ s hlavou
Naše cena s DPH
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
620,- Kč
Stativ EX-Mini patří do kategorie „stolních“ mini stativů, je však konstrukčně pevný a je vybaven hlavou, která je standardně dodávána se stativy vyšších kategorií. Maximální výška 42,3 cm a minimální výška 19 cm nabízí širokou škálu využití včetně tvorby makrofotografie. Stativ je určen pro práci v interiérech i exteriérech. Nová prduktová řada EX je přímým nástupcem legendární řady CX. Stativ EX-Mini je nástupcem velmi oblíbeného stativu CX-Mini. Stativy EX charakterizuje nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové a lehčí materiály (odlehčený hliník v kombinaci s kvalitními plastovými komponenty) a inovované, konstrukčně bezpečnější svorky. EX-Mini se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a praktickým a rychlým ovládáním výšky a pracovní polohy. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu.Stativ je dodáván včetně transportního pouzdra. Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii. Stativ EX-Mini je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom a CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg.


● hliníkové nohy ● tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu ● dokonalá pevnost a stabilita ● třísekční nohy, nové bezpečnější aretační svorky ● nová stabilní jednopáková dvouosá hlava ● radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí pro zvýšení stability ● zakončení nohou: protiskluzové paty z tvrzené gumy tlumící nežádoucí vibrace ● matně černá barva ● brašna součástí balení ● nejvyšší kvalita materiálů, technického a mechanického provedení v dané cenové kategorii na trhu ● vynikající poměr cena/výkon ●

Stativ EX-Mini je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom, CSC fotoaparáty a lehkými DSLR s celkovou hmotností do 1,5 kg.  

Specifikace:

  • barva černá
  • výška složeného stativu 25,5 cm
  • min. pracovní výška 19,0 cm
  • pracovní výška 36,0 cm
  • max. výška s vytaženým středovým sloupem 41,7 cm
  • hmotnost 0,47 kg
  • max. zatížení 1,5 kg